Сучасні системи скління

Скління ЧОГО завгодно і ДЕ завгодно...

Вибирайте найкраще скління – вибирайте CREDO!

Сучасні системи скління

Дізнайтесь про всі наші послуги

Зовнішні роботи

Скління веранди – це статусно, зручно та практично. Прибудова до будинку буде чудовим місцем відпочинку після трудового дня, дозволить посидіти з друзями, запросити на уїк-енд партнерів. Скління альтанки не менш привабливе! На відміну від веранди (яка завжди прилаштовується до будинку), альтанка може розташовуватися на деякому віддаленні, над нею можна також розміщувати навіси зі скла. Скління балконів та лоджій доречно, враховуючи специфіку нашого клімату, циклони, опади, вітер. Засклений балкон дозволяє організувати майданчик для відпочинку, особливо якщо ви потурбуєтеся заздалегідь, і встановіть антимоскітні системи пліссе проти комах.

Актуально та презентабельно фасадне скління. Навіщо? Воно візуально збільшує площу, додає легкості. Варіант краще підійде саме для будинків за містом через відкритість внутрішнього простору. Окремий аспект – скління зимового саду для створення екзотичного об'єкту з незимостійкими кімнатними рослинами, а також представниками флори з інших кліматичних зон.

Внутрішні конструкції

Прагнете витриманого сучасного стилю у всіх його проявах? У такому випадку зверніть увагу на загартоване скло для душової кабіни. Це не лише гарно. Душові кабіни із загартованого скла практичні та комфортні у використанні.

Внутрішні конструкції зі скла є актуальними для облаштування офісів, адміністративних будівель, торгових та розважальних центрів. Для зонування простору підійдуть офісні перегородки зі скла. Їх відмінні риси: - Поділяють приміщення на окремі конференц-зали, кабінети; - залишають відкритим огляд; - простір залишається світлим, просторим, освітленість не знижується; Багатоярусні приміщення та сходи варто обладнати скляними огорожами. Вони сприяють безпеці, створять єдиний сучасний стиль в інтер'єрі, прикрасять його.

Чому варто звернутися до CREDO?

Власне виробництво

Усі деталі виготовляють наші спеціалісти, використовуючи якісне сучасне обладнання.

Надійність

Міцні алюмінієві профілі та скляні вироби проходять ретельну перевірку.

Досвід

Можна нескінченно розповідати, скільки клієнтів надано послугу скління. Головне лише те, що за роки роботи наші співробітники вдосконалили технологію.

Асортимент

Засклена лоджія? Прозорий дах для зимового саду? Тут клієнти замовляють найсміливіші проекти!

Оперативність

У компанії цінується час клієнта. Тому процес розробки проекту та його реалізації ніколи не затягується.

Ціна

Щодо вартості, то розцінки лояльні. Проект розраховується індивідуально.

CREDO – це найкраще для найкращих.

Зробіть свій будинок прекраснішим для всієї своєї сім'ї разом з нами!