Антимоскітні системи пліссе

не дайте комахам жодного шансу...

Замовити

Антимоскітні системи пліссе

Влітку на вікні неодмінно має бути встановлена москітна сітка пліссе. Нав'язливе дзижчання комарів і мух - це не єдина незручність, що доставляється комахами. Їхня присутність усередині будинку призводить до зниження чистоти та стерильності. Це простий спосіб вирішити проблему шкідників, що літають, і пилу, що осідає на меблів.

Odoo image and text block

У чому особливість москітних сіток пліссе?

Сегмент антимоскітної продукції представлений декількома різновидами. Система плісе – один із найбільш затребуваних видів, незважаючи на відносну новизну розробки.

Створення виробу, точніше удосконалення вже існуючих моделей, приписують італійським дизайнерам. Їхньою метою було розробити універсальний продукт для віконних отворів різних розмірів. При цьому москітна сітка мала виглядати лаконічно, щоб гармонійно доповнити дизайн інтер'єру.

Модель пліссе відповідає всім вимогам. Вона є міцною алюмінієвою основою, яка доповнена плісованим полотном. Нашим клієнтам ми пропонуємо кілька колірних рішень – ви можете самі вибрати найкращий варіант.

  Від інших типів москітних сіток пліссе відрізняється способом закривання. Він ґрунтується на принципі гармошки: складаючись, москітна сітка збирається в тонку смужку. Вона зовсім не заважає функціонуванню вікна чи дверей.

Складати сітку можна по-різному – горизонтально та вертикально. Область застосування продукції широка. Така розсувна антимоскітна система підійде для:

  • звичайних та розсувних вікон;

  • веранд та терас;

  • критих басейнів.

Якщо у вас будинок з вікнами великого або нестандартного розміру, то сітка пліссе стане найкращим рішенням. Система плісе здатна закрити навіть дверний отвір, шириною 4-5 метрів.

Переваги системи пліссе

Звання еталонної системи отримала завдяки численним перевагам. Серед них:

  • ефективність – сітка запобігає попаданню в приміщення дрібних комах, але забезпечує надходження повітря та світла;

  • простота використання – системою можна керувати одним натисканням пальця, а у догляді вона невибаглива;

  • доступна ціна - вартість системи повністю виправдовує його переваги.

Odoo text and image block
 
 

Принцип роботи сітки-плісе


Odoo image and text block

Де замовити москітні сітки?

Якщо ви хочете оснастити вікна захистом від комах, компанія CREDO пропонує свої послуги. У нас можна придбати якісну сітку, яка задовольнить Ваші вимоги.

При створенні системи плісе будуть враховані всі нюанси: параметри віконних та дверних отворів, інтер'єр та інтер'єр будівлі. Ви переконаєтесь, що антимоскітна сітка може стати елегантним доповненням до дизайну.

Обговорити деталі співпраці можна, відвідавши наш офіс або зв'язавшись із менеджером по телефону.

Чекаємо на ваші дзвінки!