Облаштування зимових садів
Сучасний зимовий сад:
особливості
Споруда є засклене приміщення, що має міцний металевий каркас (зазвичай це алюмінієвий профіль). Воно необов'язково відокремлене - сьогодні багато хто замовляє зимовий сад як продовження кімнати.
За функціональними особливостями виділяють два типи споруд – житлові та буферні. Житловий садок залежить від загальної опалювальної системи, тому може виконувати функцію вітальні або холу. Буферна споруда – це веранда або інша прибудова зі склінням. Така проміжна зона знижує тепловтрати будинку, що дозволяє вирощувати субтропічні рослини.
Саме приміщення зимового саду дуже світле, адже 95% конструкції складається із скла. Засклення забезпечує доступ світла до рослин за будь-якої погоди. Також встановлюють додаткове внутрішнє освітлення, його цілодобово вимагають екзотичні сорти квітів.
Звукоізоляція завдяки склінню дозволяє відпочити від повсякденної метушні, насолоджуючись природою. Якщо вибрали хороші алюмінієві профілі, сторонні шуми знизяться на 17-25 дБ.
Що важливо врахувати?
Визначтеся, чи зимовий сад повинен бути витриманий в одному стилі з будинком. Дорівнювати основну споруду необов'язково – можна зіграти на контрасті при склінні. Головне, щоб змішання стилів вийшло гармонійним, інакше екстер'єр вийде безглуздим.
Розміркуйте планування зимового саду. Потрібно позначити такі функціональні зони:
• сад;
• зону спілкування;
• місце для відокремленого відпочинку.
Бажано, щоб площа становила щонайменше 15-20 м2. Це дозволить успішно виконати зонування.
Як матеріал для несучих елементів необхідно замовляти алюміній, сталь або дерево. Оптимальним варіантом є алюміній, оскільки він не містить шкідливих домішок, а його ціна невисока.
Алюмінієві конструкції стійкі до дії тепла та ультрафіолетових променів. При створенні одеських зимових садів використовують варіанти з термоізольованими профілями. Вони містять поліамідні вставки, завдяки яким скління забезпечує теплозахист.
Далі слід вибрати тип скла, визначитися з кількістю вікон та способом відведення води. Велику роль грає регулювання температурно-вологісного режиму. Алюмінієвий профіль дозволить досягти потрібного ефекту. В ідеалі після скління має відкриватися щонайменше 20% площі поверхні споруди.
Виберіть місце розташування зимового саду. Вважається, що з південного боку будинку забезпечує ефективне енергозбереження. Розташування на північній стороні дозволить йому виконувати роль буфера між будинком та вулицею. Зимовий сад на східній стороні ідеально підходить для вирощування різних рослин, а на західній стороні – для відпочинку.
Чи є недоліки?
Плюси скління очевидні, але є негативні сторони. Система скління потребує відповідних навичок – самостійно виконати внутрішній монтаж складно.
Також варто готуватися до того, що влітку при провітрюванні в приміщення залітатимуть комахи, а взимку на шибках може утворюватися конденсат. Тому доведеться приділяти час догляду за оранжереєю, а не тільки за рослинами.
Як замовити проект?
Бажаєте облаштувати оранжерею зі склінням? Ми готові взятися за найскладніший проект! Наші фахівці мають великий досвід роботи в будові такого роду конструкцій. У процесі використовуються матеріали високої якості – профіль зазвичай виготовляється з алюмінію, високоміцне скло обробляються інноваційним способом.
Замовитисклення можна, навіть якщо вікна нетипового розміру. Прайс максимально лояльний – ціна на послуги доступна для кожного. Географія нашої діяльності – Одеса та Одеська область.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та замовити скління з алюмінію за вигідною ціною!