Скління будівель та його елементів – універсальне дизайнерське рішення

Разом із Кредо реально все!

З 2002 року ми стоїмо на варті вашого комфорту, затишку та привабливого інтер'єру та екстер'єру будівель. Сьогодні за допомогою простих конструкцій, якісного матеріалу та послуг професіоналів в особі компанії CREDO легко перетворити будь-яке приміщення, наділивши його новими можливостями та приховавши недоліки. Наша компанія допоможе вам у вирішенні дизайнерських питань!

Що Ви отримуєте, звернувшись до Кредо?

Сучасні рішення для будівель вражають уяву своєю різноманітністю. Вам доступне скління фасаду будинку або лоджії з метою розширення простору, оформлення внутрішніх приміщень скляними перегородками, підвищення практичності і плюс до привабливості зовнішньому «облику».
Наша команда
Odoo image and text block

Наша компанія пропонує цілий комплекс послуг зі зміни та доповнення Вашого інтер'єру та екстер'єру:

  • Ми можемо перетворити звичайний балкон у квартирі у вдале продовження вітальні чи спальні, а за допомогою навісу над ганком створимо комфортні умови під час негоди.
  • З заміським склінням різних конструкцій втілимо Ваші мрії та бажання: розширимо функціонал літніх терас, щоб перетворити їх на місце, незалежне від погодних умов, або створимо зимовий сад.
  • Вам буде затишно та комфортно у будь-якій ситуації! Навіть будучи компактними і тонкими конструкціями, скляні секції мають гарну звукоізоляцію, захищають від вологи та перепаду температур.
  • Наші вироби із загартованого скла стануть оригінальним і стильним рішенням, що виділяється у будь-якому інтер'єрі. Не тільки скляний фасад, а й перила, перегородки та інше з цього матеріалу шикарно виглядають та створюють додатковий затишок, покращують освітленість, візуально розширюють простір.

Ми пропонуємо якість з нашими конструкціями надійно!

Залежно від призначення конструкції та особистих смакових уподобань, замовлення скління приміщення чи певних елементів інтер'єру можливе у різних видах оформлення. Це може бути як прозоре, так і матове або навіть тоноване скло. Чи планується якесь поліпшення для будинку чи ділянки? Команда Кредо завжди готова допомогти!

Перед тим як робити замовлення створення скляних конструкцій, слід правильно розрахувати скління потрібної площі за допомогою професійних вимірів. Це можна зробити самому, але краще довірити роботу спеціалістам фірми! Таким чином ви суттєво прискорюєте роботу над проектом та отримуєте додаткову гарантію того, що все буде виконано якісно від А до Я.

Компанія CREDO заслужила довіру як сотень приватних замовників, так і багатьох будівельних компаній завдяки професійному підходу до роботи, використанню майстерно підібраних матеріалів, індивідуальному підходу до кожного нового проекту. Ми виконуємо повний цикл робіт, маємо все необхідне обладнання та знання. Відповідно, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте чудовий результат.

Odoo text and image block

Звертаючись до нас, Ви вибираєте справжню якість, підтверджену багаторічним досвідом робіт у сфері скління!

Odoo image and text block