Огородження зі скла

особливості та сфера застосування...

Замовити
ограждение из стекла

Прагнення надати житлу стильного вигляду, зберегти функціональність все частіше простежується при оформленні будинків, квартир, дач. Огородження зі скла давно використовуються сучасною людиною. Причин чимало:

  • високі характеристики міцності матеріалу;

  • естетична привабливість огорож зі скла;

  • огорожа проста при догляді за будь-якої форми, розмірів;

  • дивовижна властивість візуально збільшувати простір.

Збіг переваг зумовлює сферу застосування виробів. Де використовують скляні огорожі? Перегородки воліють купити власники приватних будинків, заміських котеджів, це ідеальне обрамлення терас, веранди, ганку. Складно обійтися без подібних виробів при стильному оформленні зони басейну, особливо, якщо там звикли гратися діти – безпека насамперед! Прозора огорожа стане оптимальним рішенням, вона дає можливість легко стікати воді, є ідеальним вибором із гігієнічної точки зору.

Особливості скляних конструкцій

Цілісно-скляні перила будь-якої висоти мають дивовижну міцність. Вони не вимагають спеціального догляду, придбання додаткових засобів чищення, полірування - досить побутової хімії, що використовується для догляду за дзеркалами чи склом. Компанія Кредо виробляє на Одещині конструкції, здатні прослужити власникам десятки років без втрати якості.

Для виготовлення перил ми застосовуємо триплекс із двох загартованих стекол. Після обробки скло набуває будь-якої форми (обрису). Вибирайте – прямі, пласкі, гнуті, гвинтові конструкції. Всі вони створені з важливою метою забезпечити комфорт мешканців житла.

перила стеклянные
Odoo text and image block

Де ще можна зустріти конструкції зі скла?

Тераса, веранда, басейн, перила на мансардах, відкритих дахах – це не єдині зони, де можуть бути встановлені огородження з міцного прозорого матеріалу. Згадайте функціональні особливості виробів. Вони дають можливість стекти воді, не поглинають пил та бруд, захищають від ультрафіолету, опадів.

Все частіше їх монтують на сходах як поручні та поручні, доповнюючи металевими елементами або залишаючи цільно-скляними, без декору. Цікаво скляні огородження виглядають у вигляді:

  • оформлення балконів міських квартир;

  • поручнів на оглядових майданчиках;

  • розділювачів у зонах відпочинку у кафе, барах.

Вони дають можливість без затримок стекти воді, захищають від УФ-променів, створюють затишну атмосферу. Тим більше, скло для виготовлення може бути різним! Для надання йому кольору використовується полімерна плівка, різнокольорова сировина, склади, що матують. Підібрати потрібний варіант не складно.

Використовуючи надійний міцний матеріал, легко створити цілий ансамбль функціонального декору. Гарна огорожа, суцільноскляний козирок, що дозволяє стекти волозі далеко від входу, поручень і перила на сходах, перегородки між зонами - безліч варіантів. Додаючи в інтер'єр та екстер'єр житлового чи офісного приміщення скляний декор, ви швидко досягнете створення атмосфери безмежного простору, свободи. У таких зонах легше дихати, вони наповнені світлом та прохолодою.

Огорожа з прозорою поверхнею відкриває чудовий вид на околиці. Високі стінки на балконах, великі перегородки в зоні басейнів, терас, обрамлені перилами зі скла сходи – сфера застосування подібних конструкцій дійсно дуже широка. Скляний інтер'єр – це тренд останніх років. Не варто відмовляти собі в задоволенні бути володарем модного будинку, тим більше ціна на вироби прийнятна. Одеський виробник пропонує замовити огородження будь-якої конфігурації за вартістю, не здатною завдати істотних збитків бюджету.