Скління терас та альтанок

Засклена тераса здатна привнести в атмосферу житла комфорт та додатковий затишок домашнього вогнища. Панорамний вид з майданчика дозволить милуватися свіжістю та природністю природного ландшафту. Дощ спокійно стікає склом, а прохолодний вітер не заважає комфортним посиденькам у родинному колі.

Системи скління терас можна розділити на дві групи: теплі та холодні. При встановленні теплих систем застосовуються склопакети з прозорим, тонованим, енергозберігаючим або мультифункціональним склом. Холодне скління передбачає використання безрамних системрізного типу відривання.

Особливості теплого скління

Встановлюючи конструкцію зі склопакетом, ми можемо використовувати алюмінієві профілі з різними коефіцієнтами теплопередачі.

Механізми та фурнітура для скління Вашої тераси можуть бути як класичними поворотними або похило-поворотними, так і зсувними, підйомно-розсувними або типу "гармошка".

 

Odoo текст и блок изображение
Odoo image and text block

Особливості безрамного скління

Безрамний вид скління ставитиметься до холодного. Тераса надійно захищена від поривів вітру та опадів, але не від холоду. Після скління усередині приміщення температура перевищить вуличну максимум на 5-8 градусів.

Візуально система є суцільною скляною стіною, що забезпечує природне освітлення і широкий панорамний огляд.

Безрамний тип представлений двома основними системами: паралельно-зсувний та поворотно-зсувний. Паралельно-зсувні конструкції нагадують шафу-купе. Їхні стулки зсуваються паралельно один одному, не займаючи зайвого простору. У поворотно-зсувній системі стулки відкриваються на кшталт книжки.

Наші роботи